REKLAMA

Piłkarska majówka (TERMINARZ)

PODKARPACIE. Przed nami długi majowy piłkarski weekend. Pomiędzy 28 kwietnia a 6 maja zostaną rozegrane trzy kolejki piłkarskie. W każdej z klas zapowiadają się wielkie emocje. Pierwsze mecze już dzisiaj (28 kwietnia).

IV LIGA GRUPA PODKARPACKA

LKS Pisarowce - KS Wiązownica, 28 kwietnia, 16:00

Rzemieślnik Pilzno -Unia Nowa Sarzyna, 28 kwietnia, 17:00

Błękitni Ropczyce - Sokół Sieniawa, 28 kwietnia, 17:00

Granica Stubno - Piast Tuczempy, 29 kwietnia, 16:00

Igloopol Dębica - Ekoball Sanok, 28 kwietnia, 16:00

Wisłok Wiśniowa - Głogovia Głogów Małopolski, 29 kwietnia, 16:00

Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko, 28 kwietnia, 17:05

Polonia Przemyśl - Izolator Boguchwała, 28 kwietnia, 17:00

KLASA OKRĘGOWA GRUPA KROSNO

Czarni 1910 Jasło - LKS Skołyszyn, 29 kwietnia, 17:00

Przełom Besko - Gaudium Łężyny, 29 kwietnia, 16:30

Start Rymanów - Iwonka Iwonicz, 29 kwietnia, 15:00

Iskra Przysietnica - Polonia Kopytowa, 29 kwietnia, 16:30

Ostoja Kołaczyce - LKS Tarnawa, 29 kwietnia, 16:00

Przełęcz Dukla - Markiewicza Krosno, 29 kwietnia, 16:30

Partyzant Targowiska - Nafta Jedlicze, 28 kwietnia, 16:30

Kotwica Korczyna - Grabowianka Grabówka, 29 kwietnia, 13:00

KLASA A KROSNO 1

LKS Długie - Szarotka Uherce, 29 kwietnia, 16:30

Zgoda Zarszyn - Bieszczady Ustrzyki Dolne, 29 kwietnia, 16:30

LKS II Pisarowce - Victoria Pakoszówka, 29 kwietnia,

16:30 Orzeł Bażanówka - Lotniarz Bezmiechowa, 29 kwietnia, 16:30

Sanovia Lesko - Bukowianka Bukowsko, 29 kwietnia, 11:00

Jawornik Czarna - Szarotka Nowosielce, 29 kwietnia, 15:00

LKS Górki - Orkan Markowce, 29 kwietnia, 15:00

KLASA A KROSNO 2

Karpaty Klimkówka - Cisy Jabłonica Polska, 29 kwietnia, 13:00

Jasiołka Jaśliska - Victoria Kobylany, 29 kwietnia, 13:00

Brzozovia Brzozów - Płomień Zmiennica, 29 kwietnia, 15:00

Burza Rogi - LKS Wesoła 29 kwietnia, 13:00

LKS Lubatówka - Wisłok Krościenko Wyżne, 29 kwietnia, 11:00

LKS Haczów - Iskra Iskrzynia, 29 kwietnia, 11:00

Pauzuje: Wisłok Sieniawa

KLASA A KROSNO 3

Zamczysko Odrzykoń - LKS Moderówka, 29 kwietnia, 11:00

Zorza Łęki Dukielskie - Orzeł Lubla, 29 kwietnia, 11:30

Tempo Nienaszów - Orzeł Faliszówka, 29 kwietnia, 11:00

Iwełka Iwla - LKS Czeluśnica, 29 kwietnia, 13:30

Zamczysko Mrukowa - Standart Święcany, 29 kwietnia, 13:00

Nafta Chorkówka - KS Zarzecze, 29 kwietnia, 11:00

Mecz: Orzeł Bieździedza 0-4 Sobniów Jasło, rozegrano 27 kwietnia.

KLASA B KROSNO 1

Osława Zagórz - Nelson Polańczyk, 29 kwietnia, 13:00

LKS Olszanica - Juventus Poraż, 29 kwietnia, 15:00

LKS Górzanka - Remix Niebieszczany, 29 kwietnia, 13:00

LKS Tyrawa Wołoska - LKS Czaszyn, 29 kwietnia, 13:00

Gabry Łukowe - Bieszczady Jankowce, 29 kwietnia, 16:30

Pionier Średnia Wieś - Zalew Myczkowce, 29 kwietnia, 13:00

KLASA B KROSNO 2

Florian Rymanów Zdrój - Górnik Strachocina, 29 kwietnia, 13:00

Beskid Posada Górna - LKS Milcza, 29 kwietnia, 11:00

LKS Głębokie - Iskra Wróblik Szlachecki, 29 kwietnia, 16:30

Jutrzenka Jaćmierz - ULKS Czerteż, 29 kwietnia, 13:00

Pogórze Srogów Górny - Orion Pielnia, 29 kwietnia, 16:30

LKS Płowce/Stróże Małe - LKS Odrzechowa, 29 kwietnia, 13:00

KLASA B KROSNO 4

Huragan Jasionka -Beskid Równe 29 kwietnia, 13:00

Tornado Wrocanka - Nafciarz Bóbrka, 29 kwietnia, 13:00

LKS Głowienka - LKS Kombornia, 29 kwietnia, 15:00

Koniczynka Krosno - Błękitni Jasienica Rosielna, 29 kwietnia, 16:30

Rotar Węglówka - Orzeł Pustyny, 29 kwietnia, 13:00

Pauzuje: LKS Lubatowa.

KLASA B KROSNO 5

LKS Brzezówka - Rędzinianka Wojaszówka, 29 kwietnia, 13:00

KS Szczepańcowa - Chlebianka Chlebna, 29 kwietnia, 11:00

Jasiołka Świerzowa - Nurt Potok, 29 kwietnia, 16:30

Tęcza Zręcin - Tajfun Łubno Szlacheckie, 29 kwietnia, 15:00

Victoria Dobieszyn - LKS Łęki Strzyżowskie, 29 kwietnia, 11:00

Pauzują: Błękitni Żeglce.

MZ

Fot. Wojtek Zatwarnicki

2018-04-28 08:53:30