REKLAMA

Lotnisko w Jasionce z nowymi wakacyjnymi połączeniami!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Pięć nowych wakacyjnych lotów oferuje pasażerom Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka. Będą oni mogli skorzystać z bezpośrednich połączeń do Hiszpanii, na Wyspy Kanaryjskie, a także do Albanii, Tunezji oraz Bułgarii.

lotnisko

Foto: rzeszowairport.pl / materiały prasowe

Już od czerwca przyszłego roku spragnieni słońca turyści będą mogli polecieć z Rzeszowa na hiszpańską wyspę Fuerteventurę. To efekt wieloletniej współpracy Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka z biurem podróży ITAKA. Największy polski touroperator, oprócz Wysp Kanaryjskich, zaoferuje pakiety wakacyjne z wylotem z Jasionki do albańskiej Tirany.

Wśród czarterowych nowości znalazły się także loty do Monastyru w Tunezji oraz bułgarskiej Warny. Łącznie podróżni planujący skorzystać latem 2020 roku z podrzeszowskiego lotniska mają do wyboru 10 wakacyjnych destynacji w 6 krajach. Wszystkie są już dostępne w systemach rezerwacyjnych, w promocyjnych cenach.

Kolejny rok z rzędu nasza siatka połączeń czarterowych poszerza się o nowe, atrakcyjne kierunki, oczekiwane przez podróżnych z Podkarpacia i sąsiednich regionów – mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. – Wyspy Kanaryjskie to odpowiedź na potrzeby bardziej wymagających turystów, poszukujących oferty o wyższym standardzie. Świetny stosunek jakości do ceny znajdziemy z kolei w Tunezji czy Albanii. Sprawdzone wakacyjne destynacje takie jak turecka Antalya, Słoneczny Brzeg w Bułgarii czy wyspy greckie podobnie jak w minionych latach powinny przyciągnąć tysiące podróżnych – dodaje Adam Hamryszczak.

Gratuluję zarządowi lotniska w Jasionce konsekwencji w dążeniu do tego, aby rzeszowski port stał się liderem w segmencie wakacyjnych czarterów w tej części Polski. Chcemy być ważnym partnerem w realizacji tego celu – powiedział Piotr Henicz, wiceprezes biura podróży ITAKA. – Zarówno nowe kierunki, przygotowane przez nas na 2020 rok, jak i dotychczas oferowane destynacje z wylotem z Rzeszowa gwarantują podróżnym komfort i bezpieczeństwo. Tym z podróżnych, którzy już dziś zdecydują się na wakacje z ITAKĄ oferujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny – komentuje Piotr Henicz

W 2019 roku Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka obsłużył ponad 64 tysięcy pasażerów na połączeniach czarterowych, ponad 25 procent więcej niż w roku ubiegłym. Dzięki nowym kierunkom dynamika wzrostu w 2020 roku może sięgnąć nawet 40 procent.

Źródło: rzeszowairport.pl / materiały prasowe

15-11-2019


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline