Policjanci rozmawiali o bezpieczeństwie w Wiśniowej (ZDJĘCIA)

WIŚNIOWA / PODKARPACIE. Strzyżowscy policjanci wzięli udział w pikniku pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo” zorganizowanym w Wiśniowej. Podczas plenerowej imprezy policjanci promowali bezpieczeństwo podczas wakacji. Dzieci mogły obejrzeć policyjny radiowóz oraz sprzęt, jakim na co dzień posługują się funkcjonariusze, a także wziąć udział w policyjnych konkursach.

Niewątpliwie wyjątkową atrakcją spotkania był patrol motocyklowy z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle oraz patrol konny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Strzyżowscy policjanci chętnie wykorzystują możliwość do przekazywania wiedzy na temat bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji na różnego rodzaju spotkaniach, czy piknikach. Tym razem spotkali się z dziećmi na pikniku w Wiśniowej.

1
Dzielnicowy Posterunku Policji w Wiśniowej oraz specjalista ds. profilaktyki społecznej przygotowali dla uczestników pikniku pokaz policyjnego sprzętu. Dzieci mogły obejrzeć policyjny radiowóz oraz jego wyposażenie, a także porozmawiać z funkcjonariuszami na temat zasad bezpiecznego wypoczynku. Niewątpliwie wyjątkową atrakcją spotkania był patrol motocyklowy z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle oraz konny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Funkcjonariusze zorganizowali konkursy dla dzieci, których tematem był bezpieczny wypoczynek oraz bezpieczeństwo na drodze. Dzieciom i ich rodzicom rozdawano materiały dotyczące profilaktyki.

Źródło: KPP Strzyżów


Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.