REKLAMA

STRZYŻÓW: Utrudnienia w ruchu na ul. 1 Maja

Informujemy, że w związku z prowadzonymi pracami przy budowie dużej obwodnicy Strzyżowa oraz w związku z budową mostu w ciągu ulicy 1 Maja w Strzyżowie, końcem sierpnia wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu na ul. 1 Maja. Prace prowadzone będą w dwóch etapach.

W okresie pierwszych kilku tygodni jezdnia na ul. 1 Maja zwężona zostanie obustronnie do 2,75 m szerokości i ruch będzie odbywał się wahadłowo – pierwszeństwo przejazdu otrzymają wjeżdżający na odcinek od strony skrzyżowania z małą obwodnicą, o czym informować będzie oznakowanie pionowe.

W etapie kolejnym, trwającym kilka następnych miesięcy, ruch odbywał się będzie po wybudowanym z płyt ciągu tymczasowym o szerokości 6 m, zapewnione zostanie także niezbędne poszerzenie, umożliwiające mijanie się pojazdów ciężarowych. Dla ruchu pieszego, wzdłuż drogi tymczasowej, utwardzony zostanie ciąg pieszy o szerokości 1,5 m.

Przewidywany okres trwania w/w utrudnień szacuje się na 9-10 miesięcy.

UM w Strzyżowie

Zdjęcie poglądowe pixabay.com

Zdjęcie poglądowe pixabay.com

26-08-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.