REKLAMA

Zderzenie tira, busa i osobówki. Dwie osoby ranne (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

Zderzenie tira, busa i osobówki. Dwie osoby ranne (VIDEO, ZDJĘCIA)

BARYCZKA / PODKARPACIE. W piątek przed godziną 17:00 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Baryczka w powicie strzyżowskim doszło do groźnego wypadku, w którym zderzyły się ze sobą tir, bus i osobówka. Dwie osoby zostały ranne. Droga była zablokowana prawie do północy.

O zdarzeniu informowaliśmy tutaj: Potężny wypadek w Baryczce! Droga zablokowana! (VIDEO).

Do zdarzenia doszło przed godziną 17:00. Strażacy z OSP Baryczka otrzymali zgłoszenie o 16:40. Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia tira, busa oraz samochodu osobowego. Pojazdy zderzyły się z ogromną siłą. Po zatrzymaniu znajdowały się w odległości kilkudziesięciu metrów. Drogę odblokowano po godzinie 23:00. Policjanci zebrali materiały dowodowe, które mają posłużyć wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia.

Siły i środki:

– 3 x JRG Strzyżów
– OSP KSRG Niebylec
– OSP KSRG Jawornik
– OSP Baryczka
– Policja
– 2 x ZRMInformacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

JANUSZ KOWALSKI: GIGANTYCZNE podwyżki za prąd dla Polaków od stycznia 2022

tvPolska.pl

30-10-2021


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Руслана2021-11-11 07:40:47
0 0
Droga na tym odcinku byla calkowicie zablokowana. Funkcjonariusze wykonali ogledziny miejsca zdarzenia, ustalili swiadkow i zabezpieczyli slady. Pozwola one na dokladne ustalenie przyczyn i okolicznosci tego wypadku. Tagi: dwie osoby ranne, Dydnia, grupa Pomoc112, kolizja, KPP Sanok, Krzywe, KRZYWE. Zderzenie osobowki z busem. Dwie osoby ranne (ZDJECIA), KRZYWE. Zderzenie osobowki z busem. Trzy osoby ranne (ZDJECIA), na drogach gminy Dydnia, Niebocko, OSP KSRG Dydnia, Podkarpacie, Pogotowie Ratunkowe, policja, POMOC112, samochod osobowy zderzyl sie w busem, Sanok, sanoktv, straz pozarna, strazacy z OSP KSRG Dydnia, Telewizja Sanok, tvsanok, w Niebocku auto zjechalo z jezdni i zatrzymalo sie w rowie, wypadek, Zderzenie osobowki z busem, Zderzenie osobowki z busem. Dwie osoby ranne, Zderzenie osobowki z busem. Trzy osoby ranne, zdjecia z miejsca zdarzenia