REKLAMA

Maciej Maleńczuk w Szklane Lniane

KORCZYNA / PODKARPACIE. W piątek, 24 listopada, zapraszamy na koncert Macieja Maleńczuka, podczas którego będzie można usłyszeć na żywo największe przeboje artysty. Koncert odbędzie się w Centrum Konferencyjno-Bankietowym Szklane Lniane w Korczynie.

MALEŃCZUK +rhythm section to recital, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty, uzupełniony sekcją rytmiczną.

Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Macieja, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu, no po prostu Maleńczuk w czystej postaci.

TEN, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny – bo takie jest życie! Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno.

Słynny już MALEŃCZUK „KONCERT SOLO” z kolegami z sekcji rytmicznej to najnowsza wersja Show, aby urozmaicić i podzielić się przestrzenią na scenie. Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa.

Data: 24.11.2023 r. (piątek)
Godzina: 18:30
Miejsce: Centrum Konferencyjno-Bankietowe Szklane Lniane w Korczynie k. Krosna

Bilety do nabycia w:

Do 31 października bilety w specjalnej cenie 95 zł.
Od 1 listopada cena biletu to 129 zł.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 665 361 403.

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

20-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook