REKLAMA

PODKARPACIE. Wypadek w Godowej. Ranny motocyklista

PODKARPACIE / STRZYŻÓW. Strzyżowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek w Godowej. W zderzeniu skody z motocyklem marki Yamaha, obrażeń doznał kierujący jednośladem. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

461-295013

W piatek po godz. 15 w miejscowości Godowa, na drodze wojewódzkiej nr 989, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Ze wstepnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem marki Yamaha, najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości i zderzył się z jadąca przed nim skodą.

Kierujący jednośladem, 61-latni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Krośnie. Kierująca skodą, 41-letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego nie doznała poważniejszych obrażeń. Kobieta była trzeźwa. Droga w miejscu zdarzenie była zablokowana do godziny 17.

Przyczyny zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie.

Pamiętajmy, że letnia pogoda jest zachętą dla wielu miłośników motocykli i motorowerów. Dlatego wszyscy kierowcy powinni zachować szczególną uwagę i rozsądek na drodze.

źródło: KPP Strzyżów

zdj. KPP Strzyżów

24-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)